MaxPuls Заштитна торба за филтер за правосмукалка за пепел MP-AVC002 (8465)

249,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Заштитна торба за филтер за правосмукалка за пепел MP-AVC002 (8465)

 

Слични Производи

Последно Прегледано