VIVAX Калорифер CH-2001 2000W + 1 година гаранција

799,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Два степена на моќност: 1700/2000W
  • Димензии: 260 x 215 x 130mm
  • Променлив термостат и заштита од прегревање.
  • Сертификат: CE
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано