MaxPuls Копач (11331)

399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Копач (11331)

  • Тежина: 450 gr
  • Наменето за градина

Слични Производи

Последно Прегледано