MaxPuls Секира со дрвена рачка во тежина по избор

449,00 ден899,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира со дрвена рачка во тежина по избор

  • Тежина:
  • 800 gr (11327)
  • 1500 gr (11328)

 

Слични Производи

Последно Прегледано