MaxPuls Градинарска грбна прскалка (11600)

1.199,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Градинарска грбна прскалка (11600)

  • Капацитет 16 l
  • Црево 1.2m
  • Додатоци 3
  • Притисок 0.2-0.4Mpa

 

Слични Производи

Последно Прегледано