MaxPuls Електрична пила 2200W MP-ECS022 (6510) + 1 година гаранција

5.199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична пила 2200W MP-ECS022 (6510) + 1 година гаранција

  • Напон: 230-240V~50Hz
  • Моќност: 2200 W
  • Вртежи во минута: 7000 okr/min
  • Должина на меч: 400 mm
  • Резервоар: 220 ml
  • Ланец: 3/8”
  • Брзина на сечење: 12 m/s
  • Време на сопирачка: 0.12 sec
  • 1 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано