MaxPuls Бензински мотокултиватор MP-T19 (6979) + 1 година гаранција

20.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински мотокултиватор MP-T19 (6979) + 1 година гаранција

 • Моќност: 5200W / 7HP
 • Волумен на мотор: 208cm3
 • Вртежи: 3600/min
 • Резервоар за масло: 0.6 lit
 • Ширина на фрезирање 300-800-1000mm
 • Максимална длабочина: 150-350mm
 • Брзина 2 напред + 1 назад
 • Мануелно палењe
 • Тежина: 65kg/74kg
 • Додаток: Фреза
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано