MaxPuls Електрична пила 2400W MP-ECS29 (10764) + 1 година гаранција

6.499,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична пила 2400W MP-ECS29 (10764) + 1 година гаранција

  • Напон: 230-240V~50Hz
  • Моќност: 2400 W
  • Должина на меч: 400 mm
  • Резервоар: 130 ml
  • Брзина на сечење: 13 m/s
  • Време на сопирачка: 0.12 sec
  • 1 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано