MaxPuls Електричен рачен циркулар MP-CS023 (10948) + 1 година гаранција

4.399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен рачен циркулар MP-CS023 (10948) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1300W
  • Вртежи: 4500/min
  • Сечило 185mm
  • Длабочина на сечење: под агол од 45° 45mm; под агол од 900° 65 mm
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано