MaxPuls Електрична машина за ѕидни канали MP-WCM14 (11363) + 1 година гаранција

7.799,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична машина за ѕидни канали MP-WCM14 (11363) + 1 година гаранција

  • Напон: 110-230V/50-60Hz
  • Моќност: 1320W
  • Вртежи: 9000/min
  • Сечило: 125 mm
  • Длабочина на сечење: 8-30 mm
  • Ширина на сечење: 8-26 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано