MaxPuls Електричен рачен циркулар MP-CS026 (10696) + 1 година гаранција

6.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен рачен циркулар MP-CS026 (10696) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1800W
  • Вртежи: 5000/min
  • Сечило: 210 mm
  • Длабочина на сечење: под агол од 45° 48 mm; под агол од 90°73 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано