MaxPuls Безбедносна каса за пари (4622)

699,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 8 cm х 15,2 cm х 18,8 cm
  • Материјал: Метал

Слични Производи

Последно Прегледано