Безжично ѕвонче за влезна врата со 32 мелодии

349,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Елегантен и софистициран дизајн се карактеристики кои го обележуваат ова ѕвонче за влезна врата.
Со 32 мелодии, и вградени двојни звучници, овозможуваат звукот да биде чист.
Инсталацијата на ѕвончето е лесна и едноставна без кабли.

  • Вклучена една батерија со долготрајна издржливост
  • Тип на батерија за прекинувач: A23 12V
  • Ѕвончето работи на 220V

Слични Производи

Последно Прегледано