MaxPuls Безбедносна каса за пари (4623)

799,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 90 x 200 x 160 mm
  • Материјал: Метал

Слични Производи

Последно Прегледано