MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS22 (11354) + 1 година гаранција

6.599,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS22 (11354) + 1 година гаранција

  • Батерија: 7.2V/4000mAh
  • Моќност: 450 W
  • Полнење: 4 час
  • Сечење: 22 mm
  • Батерија: Lithium-ion
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано