MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS28 (10981) + 1 година гаранција

8.499,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS28 (10981) + 1 година гаранција

  • Батерија: 16.8V/2000 mAh
  • Моќност: 500 W
  • Полнење: 2 час
  • Сечење: 28 mm
  • Батерија: Lithium-ion x 2
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано