MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS40 (10983) + 1 година гаранција

11.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS40 (10983) + 1 година гаранција

  • Батерија: 21V/2000 mAh
  • Моќност: 1050W
  • Полнење: 2-3 час
  • Сечење: 40mm
  • Батерија: Lithium-ion x2 I 2Ah
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано