MaxPuls Батериска пила MP-BCS40 (10523) + 1 година гаранција

11.399,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска пила MP-BCS40 (10523) + 1 година гаранција

  • Батерија: 21V/4A
  • Моќност: 400W
  • Вртежи: 11m/s
  • Должина на меч: 105 mm
  • Дијаметар на сечење: 100 mm
  • Забци: 7
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано