MAX Велосипед CRUISER 8.0 28″

11.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MAX Велосипед CRUISER 8.0 28″

2 години гаранција на РАМ и 6 месеци на механизми

 • Големина на тркала: 28″
 • Тенкометален рам 18″
 • Висококвалитетни гуми Compass 700x32C
 • Алуминиум/ пластика рачки за кочници
 • Comfort седиште со М6 Qick Release
 • Aлуминиумски бандажи
 • V-brake алуминиумски кочници
 • Метални браници
 • Предна корпа
 • Заден багажник
 • Предно светло
 • Задно светло
 • Браник на ланец
 • Среден Потпирач

Слични Производи

Последно Прегледано