Цврста сајла за заклучување на велосипед или мотор + 2 клучеви

439,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

  • Должина 120cm
  • Дебелина 19mm

Издржлива сајла за заклучување на вашиот велосипед или мотор.

*Бојата зависи од достапните количини на залиха

Слични Производи

Последно Прегледано