MAX Велосипед LADY 7.0 28″

12.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MAX Велосипед LADY 7.0 28″

2 години гаранција на РАМ и 6 месеци на механизми

 • Метален рам 17″
 • Висококвалитетни гуми Wanda 28″(Black) 700X32C
 • Алуминиумски рачки за кочници
 • Vader Comfort седиште со М6 Qick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи
 • V-brake алуминиумски кочници
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed
 • Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed
 • Алуминиумски педали со лагери
 • Метални браници
 • Предна корпа
 • Заден багажник
 • Предно светло
 • Задно светло
 • Браник на ланец

Слични Производи

Последно Прегледано