Спортска торбичка за велосипед во модел по избор

99,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Материјал: PVC
  • Практична за на велосипед но и за други активности
  • 1 главен оддел за предмети
  • 2 посебни оддели за додатоци
  • Пластични додатоци за закачување со каиш
  • 2 странични прегради со мрежи
  • Димензии на голема торбичка: ширина 25 cm висина 15 cm длабочина 8 cm
  • Димензии на мала торбичка: ширина 10 cm висина 17 cm длабочина 4 cm

Слични Производи

Последно Прегледано