VISITOR ALUMINIUM CITY LIMITED Велосипед TRE281 AMS 28″/21″ + 1 година гаранција

23.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Седиште HUABEI ELEGANT црно
 • Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци
 • Волан челик SF црн 31.8X640
 • Сет V-ALU без рачки кочници
 • Предно светло со 2 функции 5 LED FOXEYE
 • Педали PP со катадиоптери
 • Среден погон MTB црн 28/38/48Т
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB KMC Z-50 116L
 • Обрач  V3 28″ CRNI 36 RUPA V3.28CR.
 • Предна глава JOYTECH ALU
 • Задна глава JOYTECH ALU CRNA
 • SP.28X1.75 (47-622) црна  REFL MITAS
 • Браник EUROFENDER PVC црна SPORT
 • Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.
 • Среден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D
 • Заден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D
 • Рачен менувач SHIM.CRNE ASTEF41LBL
 • Заден трепкач на браник CITY

Слични Производи

Последно Прегледано