EXPLORER FASHION Велосипед FAS201 20″/12″ + 1 година гаранција

8.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • СЕДИШТЕ ЗА FAS201
 • РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО БЕЛИ КРАЦИ
 • ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM
 • СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ЗА ДЕЦА ПВЦ
 • 9/16″ СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС 42Т ЦРН 152ММ
 • СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
 • ЛАНЕЦ МТБ MAYA Z33 P6001
 • 8 ПРСТЕН V1 20″ СИВ 36 ДУПКИ V1.20SV.
 • ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R
 • ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R
 • SP.20Х2.10 (54-406) ЦРНА ПНЕУМАТ.
 • ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРНА 14Т-28Т ШУН ФЕНГ
 • ЗАД. МЕНУВАЧ ИНДЕКСЕН НА КУКА ЦРН СИПО
 • РАЧ. МЕН. REVO S.POWER 6 ИНДЕКС СФТ-30

 

Слични Производи

Последно Прегледано