LED Огледало за во купатило SL5 New Design со димензија по избор

4.699,00 ден4.899,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • 50 x 70 cm
  • 60 x 80 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со лед  предно светло на допир

 

Слични Производи

Последно Прегледано