Шејкер Mighty Mixer

79,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Детални карактеристики на производот:

  • Максимален капацитет: 828 ml
  • Димензии: 23 cm висина, 7 cm пречник на дно и 10 cm на капаче
  • Скала за мерење од 100 до 600 ml
  • Материјал: цврста пластика
  • Јадро за собирање на овошје и мраз

Слични Производи

Последно Прегледано