Ластик за вежбање Revoflex Xtreme

499,00 ден

15 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Со „Revoflex Xtreme“ можете да изведете околу 44 вежби за цело тело. За време на тренингот работат речиси сите мускули на телото. Колку повеќе го користите „Revoflex Xtreme“, толку повеќе калории и масти ќе согорувате. Вежбањето 5-10 минути дневно целосно ќе го промени вашиот мускулен систем. Можете лесно да постигнете одлични резултати и да изградите мускули. Можете да ја прилагодите вежбата според вашата висина, тежина и сила. Така, тој е погоден и за почетници и за професионалци. И покрај неговата разновидност, „Revoflex Xtreme“ е многу мал и не зазема многу простор за складирање

 • Прекрасен дизајн
 • 6 нивоа за тренинг
 • Прекрасна фигура за кратко време
 • Способност за правење околу 44 вежби
 • Тренирање различни мускулни групи во исто време
 • Променете го вашето тело брзо, лесно и ефикасно
 • Тежина: 900 грама
 • Големина на кутијата: 43 x 19 x 13 cm
 • Материјал: латекс гумени јажиња, цврста пластична држач
 • Произведено во Кинa

Последно Прегледано