Мултифункционална подлога за вежбање

499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензија: 173 x 61cm
  • Дебелина на подлогата: 4mm
  • Изработен од материјал кој не се лизга независно од површината на која вежбате
  • Лесно за виткање во ролна и транспорт
  • Боја: Достапна во зависност од количините

Слични Производи

Последно Прегледано