ISKRA Електрична дигалка со сајла EV-200-400 + 2 години гаранција

10.999,00 ден

20 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики за производот:

 • Електрична дигалка со сајла
 • Моќност: 800W
 • Напон:  230V~50Hz
 • Номинално оптеретување без ремени: 200кг
 • Номинално оптеретување со ремени: 400кг
 • Висина на подигнување без ремени: 12м
 • Висина на подигнување со ремени: 6м
 • Должина на сајла: 12.5м
 • Дијаметар на сајла: макс. 4.0мм
 • Далински управувач
 • Ременот е приложен
 • Автоматска сигурносна кочница
 • Димензија на пакување во мм(ДхШхВ): 385 x 155 x 250
 • Нето тежина: 16 кг
 • Бруто тежина: 16.5 кг

 

 

Последно Прегледано