ISKRA Електрична дигалка со сајла EV-125-250 + 2 години гаранција

8.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики за производот:

 • Електрична дигалка со сајла
 • Моќност: 500W
 • Напон:  230V~50Hz
 • Номинално оптеретување без ремени: 125кг
 • Номинално оптеретување со ремени: 250кг
 • Висина на подигнување без ремени: 12м
 • Висина на подигнување со ремени: 6м
 • Должина на сајла: 12.5м
 • Дијаметар на сајла: макс. 3.0мм
 • Далински управувач
 • Ременот е приложен
 • Автоматска сигурносна кочница
 • Димензија на пакување во мм(ДхШхВ): 358 x 145 x 230
 • Нето тежина: 10.6 кг
 • Бруто тежина: 10.9 кг

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано