ISKRA Батериска штрафилица дупчалка J0Z-CD01-180 + 2 години гаранција

4.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

• Напон: 18V
• Моќност: Li-ion батерија(1,3Аh)
• Вртежи во празно:
-1.Ниво: 0-400 min-1
-2.Ниво: 0-1350 min-1
• Степен на вртежен момент: 17+1
• Вртежен момен: 32 Nm
• LED светилка
• Мека гумена рачка
• Самозатезна глава : Ø 10 mm (max)
• Капацитет на дупчење:
-20 mm (дрво)
-10 mm (метал)
• Димензии на пакување(во mm): 240 (Д) x 85 (Ш) x 222(В)
• Нето тежина: 1,25 kg
• Бруто тежина: 1,625 kg

Слични Производи

Последно Прегледано