INTEX Mega Flamingo Гума 2.03m x 1.96m x 1.24m (57288)

2.599,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Mega Flamingo Гума 2.03m x 1.96m x 1.24m (57288)

  • Димензии: 2.03m x 1.96m x 1.24m
  • Наменето: за 3 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано