INTEX Orca Гума 1.52m x 1.14m (58523)

599,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Orca Гума 1.52m x 1.14m (58523)

  • Димензии: 1.52m x 1.14m
  • Наменето: за 3 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано