INTEX Mini Frame Базен детски 1.22m x 1.22m x 30cm (57173)

2.199,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Mini Frame Базен детски 1.22m x 1.22m x 30cm (57173)

  • Димензии: 1.22m x 1.22m x 30cm
  • Капацитет на вода: 337 l
  • Наменето: за 2+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано