INTEX Sunset Базен детски 61cm x 22cm (57107)

299,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Sunset Базен детски 61cm x 22cm (57107)

  • Димензии: 61cm x 22cm
  • Капацитет на вода: 26.500 l
  • Наменето: од 1 до 3 годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано