INTEX Metal Frame Базен 2.6m x 1.6m x 65cm без филтер пумпа (28271)

5.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 2.6m x 1.6m x 65cm без филтер пумпа (28271)

  • Димензии: 2.6 m x 1.6 m x 65 cm
  • Метална конструкција
  • Без филтер пумпа
  • 2.282 литри вода
  • Тежина: 17.4 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано