INTEX Sunset Базен детски 1.47m x 33cm (57422)

849,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Sunset Базен детски 1.47m x 33cm (57422)

  • Димензии: 1.47m x 33cm
  • Капацитет на вода: 300 l
  • Наменето: за 3 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано