INTEX Jungle Adventure Базен детски 2.44m x 1.98m x 71cm (57161)

4.799,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Jungle Adventure Базен детски 2.44m x 1.98m x 71cm (57161)

  • Димензии: 2.44m x 1.98m x 71cm
  • Наменето: за 2+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано