INTEX Базен детски 86cm x 86cm x 25cm (57100)

649,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 86cm x 86cm x 25cm (57100)

  • Димензии: 86cm x 86cm x 25cm
  • Капацитет на вода: 57 l
  • Наменето: од 1 до 3 годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано