INTEX Monster Truck Гума 9+ 1.14m (56268)

499,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Monster Truck Гума 9+ 1.14m (56268)

  • Димензии: 1.14m
  • Наменето: за 9+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано