INTEX Базен детски 1.66m x 1m x 25cm (57403)

899,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 1.66m x 1m x 25cm (57403)

  • Димензии: 1.66m x 1m x 25cm
  • Капацитет на вода: 90 l
  • Наменето: за 1+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано