INTEX Sunset Базен детски 1.68m x 46cm (56441)

999,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Sunset Базен детски 1.68m x 46cm (56441)

  • Димензии: 1.68m x 46cm
  • Капацитет на вода: 617 l
  • Наменето: за 3 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано