INTEX Dinoland Базен детски 3.02m x 2.29m x 1.12m (57135)

3.999,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Dinoland Базен детски 3.02m x 2.29m x 1.12m (57135)

  • Димензии: 3.02m x 2.29m x 1.12m
  • Капацитет на вода: 292 l
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано