INTEX Базен детски 61cm x 22cm (57106)

349,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 61cm x 22cm (57106)

  • Димензии: 61cm x 22cm
  • Капацитет на вода: 33 l
  • Наменето: од 1 до 2 годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано