INTEX Базен детски сет 1/3 1.22m x 25cm (59460)

649,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски сет 1/3 1.22m x 25cm (59460)

  • Димензии: 1.22m x 25cm
  • Капацитет на вода: 152 l
  • Сетот содржи: базен,гума и топка
  • Наменето: од 1 до 3 годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано