INTEX Metal Frame Базен 3m x 2m x 75cm без филтер пумпа (28272)

6.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 3m x 2m x 75cm без филтер пумпа (28272)

  • Димензии: 3 m x 2 m x 75 cm
  • Метална конструкција
  • Без филтер пумпа
  • 3.834 литри вода
  • Тежина: 20.5 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано