INTEX Базен детски 2.03m x 1.52m x 48cm (57180)

1.899,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 2.03m x 1.52m x 48cm (57180)

  • Димензии: 2.03m x 1.52m x 48cm
  • Капацитет на вода: 540 литри
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано