INTEX Базен детски 2.29m x 1.52m x 48cm (57181)

2.099,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 2.29m x 1.52m x 48cm (57181)

  • Димензии: 2.29m x 1.52m x 48cm
  • Капацитет на вода: 519 l
  • Наменето: за 6+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано