INTEX Базен 3.05m x 61cm со филтер пумпа (28118)

4.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 3.05m x 61cm со филтер пумпа (28118)

  • Димензии на производот: 3.05 m x 61 cm
  • Филтер пумпа
  • Тежина: 10 kg
  • Димензии на пакувањето: 38,1 cm x 44,1 cm x 28,9 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано