INTEX Soft Side Базен детски 1.88m x 46cm (58431)

1.099,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Возраст: наменето за деца над 3 години (3+)
  • Димензии на производ: 188 x 46 cm
  • Капацитет: 791l

Слични Производи

Последно Прегледано